• mt-0098-home-slide-1.jpg
  ЗАХИСТ ІНВЕСТИЦІЙ
 • mt-0098-home-slide-2.jpg
  ESCROW ЗАБЕСПЕЧЕННЯ УГОД
 • mt-0098-home-slide3.jpg
  32 РОКИ БЕЗДОГАННОЇ РЕПУТАЦІЇ
 • php7qvfCq.jpg
  Чесність Порядність Професіоналізм

Проєкт будівництва  

морського терміналу нафтових наливних вантажів МТ «Порт Віра» у районі Малого Аджалицького лиману

База відпочинку

База відпочинку на березі Південної Пальміри - з причалом, пляж, чистий статус - держ. акт, під рекреаційний центр

 


Захист інвестицій та ESCROW

«Комерсант» – ровесник незалежної України, – зареєстрований буквально за тиждень до проголошення незалежності. Досвід та напрацьовані зв'язки у структурах бізнесу та органах влади, бездоганна репутація та імідж фірми, дозволяють нашим клієнтам швидко та ефективно досягати мети. Ми раді гостям і відкриті для взаємовигідного співробітництва.

 


Інвесторам 

На сьогоднішній день в портфоліо компанії "Комерсант" є інвестиційних проектів на суму не менше 1 млрд доларів. Ми працюємо з кожним інвестором індивідуально, звертайтесь і ми проведемо пошук проекту для Вас у базі, закритій для реклами.

Власникам бізнесу

земельних ділянок та комерційної нерухомості "Комерсант" пропонує співпрацю для залучення інвестора, продажу або здавання в оренду об'єктів.

Due Diligence

Оцінка інвестиційних ризиків, незалежна оцінка об'єкта інвестування, всебічне дослідження діяльності компанії, комплексна перевірка її фінансового стану та положення на ринку.

ESCROW

гарантія виконання умов угоди. Сервіс Escrow виступає довіреною стороною в угоді між продавцем і покупцем, і за допомогою застав страхує їх від недобросовісного виконання умов.Компанія "Коммерсант" народилася в Одесі. Морська столиця України сьогодні переживає друге народження, що супроводжується радістю перших успіхів та муками творчості, ламкою стереотипами та бурхливим розвитком комерційних структур. Поки в країні йде оновлення законодавства та трансформація суспільних відносин, місія «Комерсанта»: – мінімізувати ризики та максимально захистити Ваші інвестиції. Курс – на процвітання України та Південної Пальміри.